Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Hotel Xoria Deluxe ***** @ Alanya
30 januari 2023
Luxepaardjes opgelet! Voor een super-de-luxe 8-daagse getaway naar Alanya betaal je slechts โฌ576! Je vluchten vanaf Brussels Airport & luxe verblijf zijn inbegrepen in de prijs. Je vertrekt voordelig op bijvoorbeeld 11 april 2023. Letโs go!
Vervoer
Je vertrekt op basis van eigen vervoer. Dat betekent dat je op eigen tempo met de auto รณf ontspannen met het openbaar vervoer kunt gaan.
Verblijf
Je verblijft in Hotel Xoria Deluxe *****. Dit luxe hotel heeft echt alles wat je maar kunt bedenken! De kamers zijn modern en comfortabel en van alle gemakken voorzien. Het hotel ligt op 50 m van het strand, je kan dus binnen een paar minuten van de zon genieten aan zee. Als je geen zin hebt in een dagje strand kun je ook heerlijk relaxen bij het zwembad van het hotel, of van een van de glijbanen af glijden! Dit wordt een heerlijke vakantie!
Jouw bestemming: Alanya
Alanya staat bekend om de eindeloze stranden en gezellige stadjes. Na een zonnige dag aan het strand kun je 's avonds lekker rondsnuffelen in de vele winkeltjes in het historische centrum van Alanya. Ben je daarna nog niet moe, ga dan lekker dansen in een van de vele disco's en andere uitgaansgelegenheden. Verder kun je een bezoek brengen aan de bergen van het prachtige Taurusgebergte met kolkende rivieren, watervallen en groene bomen. Voor ieder wat wils!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.