352,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Teneguia *** @ Tenerife
4 maart 2022
We hebben een heel betaalbare zonvakantie voor je gevonden naar Tenerife! Vanaf slechts €352 ga jij 15 dagen genieten op dit prachtige eiland. Dat is inclusief vluchten en verblijf in een lekker hotel! Het voordeligst vertrek je op zondag 21 juni 2020. Typisch gevalletje van niet twijfelen, maar BOEKEN!
Vervoer
Je vliegt vanaf Keulen naar Tenerife Zuid. Een transfer is niet inbegrepen. Ga met het OV richting je hotel of neem een taxi.
Verblijf
Je verblijft tijdens je vakantie in Teneguia ***. Het appartementencomplex is ideaal voor een heerlijke strandvakantie naar Puerto De La Cruz. Het strand bevindt zich op slechts 200 meter en ook het levendige centrum is niet ver van het hotel vandaan. En om helemaal tot rust te komen tijdens je vakantie kun je kiezen voor een heerlijke massage of een bezoekje aan de sauna!
Jouw bestemming: Tenerife
Tenerife is een heerlijke zonnige bestemming die deel uitmaakt van de Canarische Eilanden. Relaxen op een van de vele uitgestrekte witte zandstranden kan hier dus perfect! Vooral het zuidwesten is populair vanwege de stranden; het noorden telt er een stuk minder. Naast zon, zee en strand staat het eiland bekend om de vele bananenplantages én om de voetbalclub CD Tenerife. Een wedstrijd bezoeken is een leuk avondje uit voor het hele gezin! Verder zijn het attractiepark Loro Parque, waterpark Siam Park, de Botanische Tuinen en de piramides van Güímar echte aanraders. Lekker veelzijdig! Je hebt het misschien al door: op Tenerife valt er genoeg te beleven voor jong en oud, voor natuur- en cultuur liefhebbers en voor de relaxende & actieve vakantieganger. Boek snel jouw perfecte vakantie en genieten maar!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
352,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.