Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Park Club Europe *** @ Playa de las Américas
28 januari 2023
Ga 4 dagen relaxen op Tenerife voor slechts €540! Hierbij zijn je vluchten en verblijf o.b.v. all inclusive inbegrepen. Je vertrekt het voordeligst op 28 maart 2023, maar omliggende data zijn ook voordelig.
Verblijf
Je verblijft in Park Club Europe ***. Dit is de ideale uitvalsbasis voor de hele familie. Spring in het zwembad en wandel naar het strand!
Jouw bestemming: Playa de las Américas
In het zuiden van Tenerife vind je de toeristenplaats Playa de las Américas. Je vindt hier alles wat je nodig hebt om jouw vakantie compleet te maken: mooie stranden, restaurants, een wandelboulevard en tal van watersporten. Combineer dat met lekkere temperaturen en el sol en je weet 100% zeker dat jouw vakantie Tenerife een succes wordt!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.