Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Sol La Palma **** @ Puerto Naos
30 januari 2023
Ga 8 dagen relaxen op La Palma voor slechts ā¬683! Hierbij zijn je vluchten en 4* verblijf inbegrepen. Je vertrekt het voordeligst op 29 september 2023, maar omliggende data zijn ook voordelig.
Verblijf
Je verblijft in Sol La Palma ****. Het leven speelt zicht hier voornamelijk buiten af en begint zodra de zon opkomt. Je verblijft op slechts 50 meter van de boulevard en het complex beschikt over een zwembed op een lavarots, hoe vet! Daarnaast bevindt het hotel zich direct aan het strand van Puerto Naos. Dat wordt optimaal genieten.
Jouw bestemming: Puerto Naos
Puerto Naos is ƩƩn van de twee badplaatsen aan de westkust van La Palma. Leg je badhanddoek uit op het zwarte zandstranden ga lekker bijkleuren in de zon. Het dorpje heeft een lange boulevard met allemaal restaurantjes, winkelen barretjes. Dit gastvrije dorp zal je hart snel veroveren!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.