Wauw, wat een heerlijke deal! Ga 6 dagen genieten op Ibiza voor slechts €439! Hierbij zijn je vluchten en verblijf in een top hotel aan het strand inbegrepen! Het voordeligst vertrek je op bijvoorbeeld maandag 13 juni 2022. Let's go!
Vervoer
Je vluchten en transfers zijn standaard inbegrepen. Je vliegt vanaf Amsterdam Schiphol naar Ibiza. Bij aankomst staat er een transfer voor je klaar die je naar je accommodatie brengt en op de terugweg andersom. Ideaal!
Verblijf
Je verblijft in Ses Savines Hotel ***. Dit nette 3-sterrenhotel ligt aan het strand en de boulevard. Het gezellige stadje San Antonio ligt in de buurt van het hotel. Relax op een ligbedje naast het zwembad en geniet van het prachtige uitzicht over zee!
Jouw bestemming: Ibiza
Ibiza wordt vaak gezien als ultieme party-bestemming - wat het natuurlijk ook zeker is - maar er is zoveel meer! Het eiland staat bekend om haar prachtige zandstranden en de vele gezellige winkeltjes en terrasjes. Daarnaast is Ibiza ook een ideale bestemming voor natuurliefhebbers. Het binnenland bestaat namelijk uit ongeveer 40% natuurgebied en de omgeving telt vele pijnbomen en vogelsoorten; heel leuk om te spotten tijdens een stevige wandeling. Verder is het echt een aanrader om te duiken rondom het eiland, want de onderwaterwereld is er echt magisch. Kortom; een heerlijke en veelzijdige bestemming! Bekijk hier al onze Ibiza deals!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 1 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!