YES! Ga 8 dagen naar een 4-sterren hotel op Fuerteventura! Je betaalt slechts €550 o.b.v. halfpension. Je vertrekt voordelig op bijvoorbeeld zondag 12 juni 2022. Heerlijk toch?!
Vervoer
Je vliegt vanaf Amsterdam Schiphol naar Fuerteventura. Een transfer is niet inbegrepen. Ga met het OV richting je hotel of neem een taxi.
Verblijf
Je verblijft in Lemon & Soul Cactus Garden ****. Dit hotel ligt in Jandia op het Canarische Eiland Fuerteventura. Het hotel is modern en stijlvol ingericht, met fantastisch uitzicht. Vanaf het dakterras kijk je uit op het strand en de zee. Dit is echt TOP met zonsondergang, dat wil je niet missen! Verder heeft het een zwembad gelegen in de zon een buffetrestaurant en drie bars. Zin om nog extra te ontspannen? Maak dan gebruik van de sauna of het stoombad. Een chille vakantie is hier gegarandeerd!
Jouw bestemming: Fuerteventura
Fuerteventura is één van de Canarische eilanden - de tweede grootste - en een perfecte bestemming voor veel verschillende doeleinden. Ben je bijvoorbeeld een echte wandelaar? Dan zou de noordelijk gelegen Pico de la Zarza een gave uitdaging zijn. Voor deze wandeling ben je zo’n 5 uur onderweg, maar als je er dan eenmaal bent is het uitzicht er wel eentje om nooit meer te vergeten. Toch niet zo’n wandelaar? Geen probleem, ook wind- en kitesurfers kunnen hier hun hart ophalen! Door de constante wind is Fuerteventura een goede bestemming voor dit soort watersporten. Hmm, ben je daar ook niet echt van? Dan is er gelukkig nog genoeg te beleven in de gezellige dorpjes van het eiland, maar relaxen op het witte zandstrand is natuurlijk ook altijd goed! En een tip: proef de geitenkaas die gemaakt wordt op het eiland! Fuerteventura staat bekend om de productie ervan. Absoluut de moeite waard!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!