288,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
H10 Cambrils Playa **** @ Costa Dorada
4 maart 2022
Dit is bizar! Ga spotgoedkoop naar de Costa Dorada: voor maar €288 verblijf je 6 dagen in een modern 4* hotel in Cambrils! Hierbij zijn je vluchten en verblijf op basis van halfpension ook inbegrepen. Voor dit prijsje vertrek je op zaterdag 25 september 2021. Ga je liever iets langer? Een 7- of 8-daags verblijf is ook super voordelig.
Vervoer
Je vliegt vanaf Eindhoven naar Reus. Een transfer is niet inbegrepen. Ga met het OV richting je hotel of neem een taxi.
Verblijf
Je verblijft in H10 Cambrils Playa ****. Aan de Spaanse Costa Dorada vind je dit 4-sterren hotel dicht bij het strand van de badplaats Cambrils. Jong en oud vermaken zich hier uitstekend door de vele faciliteiten. Zo is er voor de kids een animatieclub, multisportveld, speeltuin en sportfaciliteiten als basketbal, voetbal en boogschieten. Terwijl de kinderen zich uitleven, strijken de ouders neer op een ligbedje langs het zwembad. Of boek een massage voor de ultieme ontspanning. Zin om een dagje eropuit te gaan? De bruisende stad Salou vind je op slechts 10 minuutjes rijden, met gezellige terrasjes en winkels. Vervelen is hier onmogelijk!
Jouw bestemming: Costa Dorada
Costa Dorada betekent goudkust en dat is niet voor niks! De zandstranden zijn 215 kilometer lang en is ideaal voor elke soort vakantie. Van feesten tot relaxen, in deze regio kan het allemaal. Breng ook zeker een bezoek aan Tarragona. Deze plaats is als UNESCO Werelderfgoed verklaard en kent vele historische bezienswaardigheden, waaronder oude Romeinse stadsmuren en het Romeinse circus. Enkele bekende badplaatsen zijn L'Ampolla, Camprils en Alou. Costa Dorada is uiterst geschikt voor gezinnen. De zandstranden zijn rustig en aangenaam en de dorpjes zijn knus en gezellig.
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
288,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.