Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Dom Pedro Madeira **** @ Madeira
30 januari 2023
Yes! Ga 8 dagen naar het bloemeneiland Madeira voor slechts €406! Hierbij zijn je vluchten en verblijf inbegrepen! Het voordeligst vertrek je op bijvoorbeeld 13 februari 2023. Boeken maarrr!
Verblijf
Je verblijft in Dom Pedro Madeira ****. Dit is een heerlijk 4-sterren hotel met een fijn zwembad, een restaurant en bars en luxe kamers. Het hotel is rustig gelegen, maar bevindt zich toch dicht bij het centrum en op slechts 250 meter afstand van het fijne strand! Ideaal!
Jouw bestemming: Madeira
Madeira is een prachtig eiland dat bekend staat om haar indrukwekkende natuur. Op het eiland vind je talloze exotische bloemen, waardoor het ook wel het bloemeneiland genoemd. Daarnaast vind je er onder andere (vulkanische) bergen, tropisch woud en watervallen. In het water rondom Madeira kun je geweldig duiken, en het is ook een perfecte plek om walvissen en dolfijnen te spotten! Verder is Madeira niet echt een strandbestemming vanwege de vele rotswanden, maar er zijn wel veel openluchtbaden aangelegd in zee. Door de subtropische temperaturen kun jij hier bijna het hele jaar door gebruik van maken! Dus tijd voor wat zand tussen je tenen? Dan ga je naar Calheta aan de zuidwest kust. Verder is het echt een aanrader om een van de vele tuinen van het eiland te bezoeken. De Jardim Tropical Monte Palace in Monte en de Jardim Botânico in Funchal moeten echt op je lijstje! En omdat het tenslotte vakantie is, is het ook echt de moeite waard om de typische wijnen, kersenlikeuren of rietsuiker brandewijn te proeven. Het eiland staat hier niet voor niks om bekend! Genoeg te doen, zien en beleven dus op prachtig Madeira!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.