Wauw, deze deal is te goed om te laten liggen. Je vertrekt voor 3 dagen naar de Portugese hoofdstad en betaalt hiervoor slechts €138. Hierbij zijn onder andere je ontbijt en fles wijn bij aankomst inbegrepen. Beslis snel want je vertrekt al op dinsdag 11 februari 2020.
Vervoer
Je vliegt vanaf Brussels S. Charleroi naar Lissabon. Een transfer is niet inbegrepen. Ga met het OV richting je hotel of neem een taxi.
Verblijf
Je verblijft in My Story Hotel Tejo ***. Dit hotel wordt door gasten beoordeeld met een 9,1! Niet zo gek, want het is gelegen in het hart van de Baixa, de beneden stad van Lissabon. Het hotel heeft zich gevestigd in een historisch gebouw, maar heeft een creatieve inrichting. Dit hotel ademt gezelligheid!
Jouw bestemming: Lissabon
Lissabon is een stad die hoog op jouw citytrip bucketlist hoort te staan! Het aangename klimaat, de statige panden en de kleurrijke gevels versierd met azulejos zijn slechts een aantal redenen om de Portugese hoofdstad te bezoeken. Trek je goede schoenen aan, want deze stad – gebouwd op zeven heuvelen – kent vele steile straatjes. Maar geen zorgen, want klimmen wordt beloond! Niet voor niets kent Lissabon namelijk de bijnaam ‘Stad van Vergezichten’. Na zo'n klim heb je natuurlijk wel een hapje en een drankje verdiend, en dat komt goed uit: de vele goede restaurants, gezellige terrassen en sfeervolle barretjes zijn erg uitnodigend. Heb je na een leuke dag vol bezienswaardigheden bewonderen nog energie over? Maak dan zeker het nachtleven van Lissabon eens mee en dans erop los; iets wat je echt een keer moet ervaren. Je hoort het al: een citytrip naar Lissabon is méér dan de moeite waard!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!