Bucketlist: bewonder het magische Noorwegen! En jij kan er nu heel goedkoop heen! Je verblijft namelijk al 7 dagen in een van de mooiste gebieden van het land voor slechts €140 o.b.v. 4 personen. Je vertrekt voor deze prijs op zondag 2 januari 2022, dus tijdens de kerstvakantie. Deze deal wil je niet missen!
Vervoer
Je vertrekt op basis van eigen vervoer. Dat betekent dat je op eigen tempo met de auto óf ontspannen met het openbaar vervoer kunt gaan.
Verblijf
Je verblijft in Beitostolen Appartementen ***. Dit lekkere verblijf heeft een ideale locatie, namelijk midden in het centrum van Beitostølen! Vanuit je appartement heb je een prachtig uitzicht, daarnaast zijn de appartementen van alle gemakken voorzien en er is ook gratis WiFi aanwezig. Kortom: dit wordt genieten!
Jouw bestemming: Noorwegen
Noorwegen: het land van fjorden, gletsjers, Vikingen, oude vissersdorpjes en eindeloze groene bossen. Wist je dat Noorwegen één van de meest welvarende landen ter wereld is? Dat zie je aan de goed aangelegde wegen en steden, de beschermde natuur en het goed geregelde toerisme! Noorwegen is dé perfecte bestemming voor natuurliefhebbers en avonturiers, maar ook voor citytrips heeft Noorwegen leuke bestemmingen zoals Olso, Stavanger en Bergen. Leef je uit met gletsjer kajakken, ijsklimmen, walvis- of bird safari's, white water raften, mountainbiken of het beklimmen van Trolltunga. Ontdek de indrukwekkende nationale parken en bewonder de mooiste fjord ter wereld: de Geirangerfjord. Noorwegen is een ontzettend veelzijdig land waar jij je gegarandeerd zult vermaken.
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 4 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!