99,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Natuurhuisje op Ameland @ Ameland
4 maart 2022
Beklim de vuurtoren, ga wadlopen, bezoek stadjes en geniet van de zee op Ameland! Je vertrekt 5 dagen naar dit waddeneiland voor €99 op basis van 6 personen. Voor deze prijs vertrek je op maandag 15 juni 2020.
Vervoer
Je vertrekt op basis van eigen vervoer. Dat betekent dat je op eigen tempo met de auto óf ontspannen met het openbaar vervoer kunt gaan.
Verblijf
Je verblijft in een Natuurhuisje op Ameland. De villa is geschikt voor 8 personen en ligt 800 meter van de zee. De villa bestaat uit 4 slaapkamers, woonkamer, keuken, badkamer, wasmachine, droger en tuin met gemeubileerd terras. Hier hou jij het wel even vol toch?
Jouw bestemming: Ameland
Op zoek naar het eilandgevoel? Op Ameland ligt een heel andere wereld op je te wachten, maar dan zonder die (vlieg)reis van een halve dag. Op deze schitterende en bosrijke plek laat je de alledaagse stress even lekker voor wat het is. Of je nu te voet, te fiets of te paard gaat, de wind en de branding brengen je helemaal tot rust en zijn een bron van nieuwe energie. Ga de uitdaging aan en beklim de 236 treden van de kenmerkende vuurtoren Bornrif, maak een boottocht langs de robbenkolonies of wandel langs het 27 km lange strand. Hoe je het ook wendt of keert, Ameland is altijd een goed idee! :)
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 6 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
99,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.