Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Fiesta Americana Puerto Vallarta **** @ Mexico
31 januari 2023
Oelala... Boek nu deze zonvakantie naar Mexico voor slechts ā¬1417! Je verblijft in een luxe 4* resort o.b.v. en bij de prijs zijn ook je vluchten vanaf inbegrepen. Super! Je vertrekt voordelig op bijvoorbeeld 1 januari 1970. Vamos!
Verblijf
Je verblijft in Fiesta Americana Puerto Vallarta ****. All inclusive genieten, chillen op het strand en relaxen in de wellness kan allemaal in dit luxe 4-sterren resort in Mexico! Het resort beschikt over 5 Ć -la-carterestaurants, een buffetrestaurant en 3 bars en daar kun jij onbeperkt genieten van al het lekkers. Verder vind je hier heerlijke zwembaden en een wellness en spa... Genieten geblazen!
Jouw bestemming: Mexico
Het reusachtige Mexico is een land dat je echt zal verbazen! Het wordt ook wel het land van de culturen genoemd, en dat komt omdat het in de loop der jaren bewoond is door veel verschillende volken. De Maya's, Tolteken en Zapoteken zijn daar slechts voorbeelden van! Het leuke is dat al deze culturen hun spoor hebben achtergelaten waardoor het land heel divers is. Zo vind je er vele piramides, tempels en andere soorten bouwwerken. Het landschap is ook heel afwisselend: van vulkanen tot watervallen en van regenwouden tot woestijnen: Mexico has it all! Wist je trouwens dat er maar liefst 20.000 verschillende plantensoorten leven? Die kun je spotten in de 58 (!) nationale parken. Maar er is meer: een vakantie naar Mexico is niet compleet zonder te chillen aan het strand! De witte zandstranden en het helderblauwe water zijn hier mooier dan je je kunt voorstellen. Verder staat de keuken van Mexico vooral bekend om de heerlijke taco's, tortilla's én natuurlijk de welbekende tequila, dus dat wordt smullen!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.