555,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Amadria Park Jure **** @ Kroatië
19 mei 2022
Wauw! Vertrek naar dit paradijsje aan de kust in Sibenik en leg jezelf compleet in de watten. Verblijf 6 dagen in een luxe en stijlvol 4* hotel en betaal slechts €555! Hierbij zijn ook je vluchten vanaf Düsseldorf Internationaal inbegrepen. Je vertrekt op zondag 22 mei 2022, maar op omliggende data betaal je slechts een kleine meerprijs.
Vervoer
Je vliegt vanaf Düsseldorf Internationaal naar Split. Een transfer is niet inbegrepen. Ga met het OV richting je hotel of neem een taxi.
Verblijf
Je verblijft in Amadria Park Jure ****. Wauw, wat een pareltje aan de kust is dit! Het straalt luxe, stijl en rust uit. De ligging is ook perfect, want je staat vanaf het resort direct op het zandstrand met ligbedjes. Neem een duik in een van de 3 zwembaden of speel een potje beachvolleybal. Trek gekregen? Met 6 restaurants en maar liefst 8 (!) bars wordt kiezen uit al dat lekkers nog moeilijk! De perfecte vakantie voor jong en oud!
Jouw bestemming: Kroatië
Een azuurblauwe zee, grillige kustlijnen, mooie baaien en stranden, grootse natuur en gastvrijheid. Stuk voor stuk kenmerken die Kroatië tot een fantastisch vakantieland maken! Ook zijn er vele natuurparken te vinden en de steden zijn prachtig met kleurrijke façades. Het meest bekende natuurgebied van Kroatië is Nationaal Park Plitvice waar dichte bossen en indrukwekkende meren elkaar afwisselen. Voor cultuurliefhebbers zijn bezienswaardigheden als het amfitheater in Pula en de Eufrasiusbasiliek in Porec zeker de moeite waard, maar denk ook aan de grote cultuurhistorische waarde van Split en Dubrovnik. Je zal een heerlijke vakantie beleven in Kroatië!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
555,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.