195,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Ecoresort Le Sirene *** @ Puglia
17 maart 2022
Deze spotgoedkope 8-daagse vakantie naar Puglia kun je niet laten liggen! Verken het prachtige Puglia in de hak van de Italiaanse laars vanaf slechts €195. Deze prijs is inclusief vluchten en fijn verblijf o.b.v. logies en ontbijt! Je vertrekt het voordeligst op woensdag 30 maart 2022, maar ook andere omliggende data zijn voordelig. Typisch gevalletje van niet twijfelen, maar gelijk boeken!
Vervoer
Je vliegt vanaf Eindhoven naar Brindisi. Een transfer is niet inbegrepen. Ga met het OV richting je hotel of neem een taxi.
Verblijf
Je verblijft in Ecoresort Le Sirene ***. Geniet van de prachtige kristalheldere zee tijdens je verblijf in dit heerlijke resort. Le Sirene is gelegen vlakbij de prachtige stad Gallipoli. Tijdens het diner serveert de chef en zijn team specialiteiten uit de Salento streek met verse vis uit de Ionische zee. Het buitenrestaurant ligt heerlijk in de schaduw onder de pijnboombomen. Bij het strand kunt je diverse watersporten beoefenen, zoals surfen, zeilen of waterfietsen. Dat wordt een top vakantie!
Jouw bestemming: Puglia
De streek Puglia ligt in het zuiden van Italië, tussen de wijngaarden en grenzend aan de zee. Het landschap is er onaangeroerd en je vindt er vele gezellige dorpjes en idyllische landbouwbedrijfjes. De hele regio is als een levend schilderij! Wist je dat de regio zowat de laagste bevolkingsdichtheid van het land heeft? Daardoor geniet je er van heerlijke rust en stilte! Boek je reis naar Puglia & verken deze wonderschone streek... met een goed glas wijn in je hand!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
195,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.