Adamo ed Eva Resort **** @ Adriatische kust (Italië)
4 maart 2022
Dit is wel een hele lekkere deal! Wat dacht je van een 15-daagse vakantie naar de Adriatische Kust in Italië. Wanneer je vertrekt op 5 mei 2020, betaal je slechts €144 voor TWEE weken in een goed 4-* hotel vlakbij het strand. Dit wordt genieten!
Vervoer
Je vliegt vanaf Brussels S. Charleroi naar Perugia Santegidio. Een transfer is niet inbegrepen. Ga met het OV richting je hotel of neem een taxi.
Verblijf
Je verblijft in Adamo ed Eva Resort ****. Een heerlijk 4-sterren verblijf met een lekker buitenzwembad, voetbalveld, tennisbaan én op slechts 300 meter van het strand! Alle appartementen zijn netjes ingericht en beschikken over airconditioning. Voor de kinderen is er kinderopvang, een Kids Club en animatie. Dit vakantiepark ligt vlakbij de mooiste stranden van Le Marche, een ideale uitvalsbasis!
Jouw bestemming: Adriatische kust (Italië)
De Adriatische kust van Italië heeft een lengte van 770 kilometer en bevindt zich aan de oostkust. Deze kust staat bekend om haar prachtige stranden en gezellige plaatsjes. Het stadje Chioggia wordt ook wel het tweede Venetië genoemd en is zeker de moeite waard om te ontdekken. Neem ook eens een kijkje bij het Parco Regionale Veneto del Delta del Po. Dit prachtige natuurgebied kent mooie landschappen en vele dieren. Verder is Le Marche een aanrader. Dit deel van Italië is nog niet erg ontdekt door toeristen en the place to be voor ongerepte natuurgebieden.
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 4 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
Liever iets korter weg? Boek dan een 8-daags verblijf vanaf €100