Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
La Marquise ***** @ Rhodos
3 februari 2023
Het is tijd voor een super-de-luxe vakantie! Zet jezelf in het zonnetje met deze 4-daagse vakantie naar Rhodos voor maar €646. Dat is inclusief vluchten vanaf Eindhoven en 5* verblijf o.b.v. halfpension. Je vertrekt voordelig op bijvoorbeeld 8 mei 2023.
Verblijf
Je verblijft in La Marquise *****. Eén ding is zeker: aan luxe geen gebrek tijdens jouw vakantie! Dit 5-sterren hotel heeft alles in huis voor een ontspannen vakantie op Rhodos. Met maar liefst 4 restaurants, 5 bars, 5 buitenzwembaden, een wellness en het strand voor de deur heb je hier niets te klagen. Combineer dat met een goede service en de echte Griekse gastvrijheid en jouw vakantie is compleet!
Jouw bestemming: Rhodos
Rhodos is een eiland dat behoort tot Griekenland en dat vooral bekend staat om zijn oude centrum. Binnen de stadsmuren vind je vele oude gebouwen en daarnaast natuurlijk ook winkelstraatjes, restaurants en bars. Rhodos-stad staat tevens op de Werelderfgoedlijst! Ook kent het eiland het zevende wereldwonder: de 'kolos van Rhodos'. Dit is een 30 meter hoog bronzen beeld dat aan het begin van de haven van het eiland heeft gestaan. Echt een bezoekje waard dus! Daarnaast ook leuk om te doen: bezoek Lindos, dit is een tegen de rotsen aangebouwd stadje. Het is een van de leukste stadjes van het eiland! Als je wel even genoeg cultuur hebt gesnoven, is het eiland natuurlijk ook uitermate geschikt om te zonnebaden aan het strand, te zwemmen in de zee of om fanatiek watersporten te beoefenen. En vergeet vooral niet te genieten van de natuur, want het is een erg groen en heuvelachtig eiland!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.