414,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Black Cactus ***** @ Mykonos
4 maart 2022
Dit moet je eens gezien hebben: het MAGISCHE Mykonos! Ontdek dit pittoreske Griekse eilandje, geniet van de allermooiste stranden en proef de Griekse sferen in Mykonos-Stad. Voor slechts €414 vertrek je voor 8 dagen naar dit prachtige Griekse eiland. Het goedkoopst vertrek je op woensdag 6 mei 2020, maar op omliggende data vertrek je ook voordelig.
Vervoer
Je vluchten en transfers zijn standaard inbegrepen. Je vliegt vanaf Düsseldorf Internationaal naar Mykonos. Bij aankomst staat er een transfer voor je klaar die je naar je accommodatie brengt en op de terugweg andersom. Ideaal!
Verblijf
Je verblijft in Black Cactus *****, een kleinschalig complex met een rustige ligging. Vanaf hier heb je fantastisch uitzicht op zee en sta je na slechts 10 minuutjes wandelen op het strand. Het complex beschikt over luxe appartementen die zijn voorzien van alle gemakken. Je komt gegarandeerd tot rust op de ligbedjes bij het zwembad terwijl je van de zon geniet en de vogeltjes hoort fluiten. Klinkt goed, toch? Tip: huur een auto om de mooiste plekjes van dit eiland te ontdekken!
Jouw bestemming: Mykonos
Je verblijft tijdens deze vakantie op het mondaine en bruisende Mykonos! Eenmaal op dit waanzinnige eiland aangekomen, kun je een bezoek brengen aan het onbewoonde eiland Delos of het kerkencomplex van Paraportianichillen. Natuurlijk kun je het ook niet laten om te chillen op de bekende stranden Megali Amnos en Ornos & om te genieten van het bruisende uitgaansleven! Wist je dat Mykonos als bijnaam 'het Saint-Tropez van Griekenland' heeft? Daarbij kent het eindeloze stranden, dus dit wordt gegarandeerd een TOP vakantie!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 4 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
414,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.