Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Sirena Appartementen *** @ Kreta
5 februari 2023
Wauw! Ga 8 dagen naar Kreta vanaf slechts ā¬487! Hierbij zijn je vluchten vanaf Amsterdam Schiphol & fijn verblijf inbegrepen. Je vertrekt voordelig op bijvoorbeeld 10 mei 2023. Wat een heerlijk vooruitzicht!
Verblijf
Je verblijft in Sirena Appartementen ***. Dit kleinschalige appartementencomplex heeft een ideale ligging vlak bij het strand, centrum en de boulevard van Agia Pelagia! Het resort beschikt over een zwembad en een bar bij het strand. De kamers zijn modern ingericht en beschikken over alle nodige faciliteiten. Dit is een heerlijk adresje voor een vakantie op Kreta!
Jouw bestemming: Kreta
We vallen maar direct met de deur in huis: Kreta is het populairste én grootste Griekse vakantie-eiland! Dat staat natuurlijk gelijk aan superveel leuke bezienswaardigheden en veel gave hotspots! Daarbij is het eiland ook ontzettend divers. Of je nou komt voor de afgelegen bergdorpjes, de onbekende stranden, de populaire toeristenplaatsen of de levendige haventjes: Kreta has it all. De bevolking staat bekend als erg vriendelijk en gastvrij, dus je zult je hier zonder twijfel welkom voelen. Kom je voor wat rust? Relax dan lekker op het strand met een boekje in de ene en een cocktail in de andere hand, maak mooie wandelingen in de natuur of bezoek een van de vele archeologische plaatsen. Zoek je liever de drukte op? Bezoek dan het levendige Chersonissos of Heraklion. Voor ieder wat wils op Kreta! Bekijk hier al onze Kreta deals!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.