294,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Klio Aparthotel **** @ Kreta
4 maart 2022
In de zomervakantie naar Kreta? Wij zeggen doen! Vertrek 8 dagen naar Kreta voor slechts €294. Heerlijk! Je vertrekt het voordeligst op maandag 30 augustus 2021, maar omliggende data zijn ook goedkoop. Boeken maaaaar!
Vervoer
Je vluchten en transfers zijn standaard inbegrepen. Je vliegt vanaf Amsterdam Schiphol naar Kreta Heraklion. Bij aankomst staat er een transfer voor je klaar die je naar je accommodatie brengt en op de terugweg andersom. Ideaal!
Verblijf
Je verblijft in Klio Aparthotel ****, een modern hotel op een paar honderd meter van het strand van Gouves. De ligbedjes rond het zwembad nodigen uit tot een dagje relaxen terwijl je af en toe het zwembad in duikt voor wat verkoeling. Zin om een dagje de deur uit te gaan? De hoofdstad van het eiland, Heraklion, vind je al op 17 kilometer. TIP: huur een auto en ontdek het prachtige eiland op eigen houtje!
Jouw bestemming: Kreta
We vallen maar direct met de deur in huis: Kreta is het populairste én grootste Griekse vakantie-eiland! Dat staat natuurlijk gelijk aan superveel leuke bezienswaardigheden en veel gave hotspots! Daarbij is het eiland ook ontzettend divers. Of je nou komt voor de afgelegen bergdorpjes, de onbekende stranden, de populaire toeristenplaatsen of de levendige haventjes: Kreta has it all. De bevolking staat bekend als erg vriendelijk en gastvrij, dus je zult je hier zonder twijfel welkom voelen. Kom je voor wat rust? Relax dan lekker op het strand met een boekje in de ene en een cocktail in de andere hand, maak mooie wandelingen in de natuur of bezoek een van de vele archeologische plaatsen. Zoek je liever de drukte op? Bezoek dan het levendige Chersonissos of Heraklion. Voor ieder wat wils op Kreta! Bekijk hier al onze Kreta deals!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
294,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.