Dit is wel een heel voordelige deal! Ga 8 dagen naar het Griekse paradijs Kos voor maar €296! Bij deze prijs zijn je vluchten, transfers en je verblijf inbegrepen. Je vertrekt het voordeligst op 10 mei 2022. Let's go!
Vervoer
Je vluchten en transfers zijn standaard inbegrepen. Je vliegt vanaf Rotterdam naar Kos. Bij aankomst staat er een transfer voor je klaar die je naar je accommodatie brengt en op de terugweg andersom. Ideaal!
Verblijf
Je verblijft in Appartementen Agela ***. Dit is een kleinschalig appartementencomplex dat heerlijk rustig, maar toch centraal gelegen is. Het complex beschikt over een zwembad mét kindergedeelte en ruim ingerichte appartementen. Na een paar minuten lopen sta je al op het strand, de boulevard of in gezellige straatjes van Kos-Stad. Ideale uitvalsbasis dus!
Jouw bestemming: Kos
Vakantie vieren op Kos staat garant voor een tijd vol zon, zee en zandstranden! Daarnaast is Kos ook een echt fietseiland, dus deze bestemming is zeker geschikt voor ons Nederlanders ;) Het eiland is relatief vlak en telt vele bezienswaardigheden. Het zoutmeer Aliki, het eerste ziekenhuis ter wereld (het Asklepion van Hippocrates) en de oude kloosters, kastelen en kerken zijn zeker een bezoek waard. Natuurlijk mogen ook de goudgele zandstranden niet op je lijstje ontbreken!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!