Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Pickalbatros Aqua Park Resort **** @ Sharm-el-Sheikh
26 januari 2023
Luxepaardjes opgelet! Voor een super-de-luxe 8-daagse getaway naar Sharm-el-Sheikh betaal je slechts €849! Je vluchten vanaf Amsterdam Schiphol & luxe verblijf zijn inbegrepen in de prijs. Je vertrekt voordelig op bijvoorbeeld 1 maart 2023. Let’s go!
Vervoer
Je vertrekt op basis van eigen vervoer. Dat betekent dat je op eigen tempo met de auto óf ontspannen met het openbaar vervoer kunt gaan.
Verblijf
Je verblijft tijdens je vakantie in het Pickalbatros Aqua Park Resort****. Ontspannen en familie staan centraal in Albatros Aqua Park. De naam zegt het eigenlijk al, een zwemparadijs voor de hele familie! Test alle 35 (!) glijbanen van het aquapark en gun jezelf daarna een momentje in de spa. Voor een relaxed dagje neem je de shuttle naar het strand waar je geniet van een all inclusive drankje. ’s Avonds dineer je in het heerlijke buffetrestaurant, wat je nippend van een cocktail afsluit in de bar. Kortom; een heerlijk hotel waar je topvakantie niet meer stuk kan!
Jouw bestemming: Sharm-el-Sheikh
Sharm-el-Sheikh is een adembenemend mooie badplaats gelegen op het Sinaï-schiereiland. De naam betekent letterlijk “Baai van de sjeik” en deze stad staat bekend als één van de belangrijkste hotspots voor duikliefhebbers ter wereld. Je vindt hier namelijk het ene koraalrif na het andere en meer dolfijnen dan je kan tellen! Ga duiken bij de indrukwekkende koraalriffen @ Ras Umm Sid, Turtle Bay of Shark’s Bay of bezoek het prachtige National Park: Ras Mohammed. ‘s Avonds nog niet moe? Sharm-el-Sheikh wordt ook wel “mini Las Vegas” genoemd dus discotheken en nachtclubs genoeg! Voor een lekker dagje shoppen kun je terecht in Noama Bay. Waarvoor je ook komt: het wordt gegarandeerd genieten @ Sharm-el-Sheikh!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.