Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Albatros Beach Club - Abu Soma Resort ***** @ Hurghada
30 januari 2023
Luxepaardjes opgelet! Voor een super-de-luxe 8-daagse getaway naar Egypte betaal je slechts €582! Je vluchten vanaf Amsterdam Schiphol & luxe verblijf o.b.v. all inclusive zijn inbegrepen in de prijs. Je vertrekt voordelig op bijvoorbeeld 2 maart 2023. Let’s go!
Vervoer
Je vertrekt op basis van eigen vervoer. Dat betekent dat je op eigen tempo met de auto óf ontspannen met het openbaar vervoer kunt gaan.
Verblijf
Je verblijft in het Albatros Beach Club - Abu Soma Resort *****. Ga heerlijk ontspannen aan een van de twee zwembaden met uitzicht op zee of aan het fijne zandstrand. Een hapje en drankje kun je bestellen bij meerdere restaurants en bars, waaronder een strandrestaurant. Verder is er overdag en 's avonds animatie aanwezig voor de nodige vermaak en kun je ultiem ontspannen in de wellness.
Jouw bestemming: Hurghada
Ontdek één van de meest populaire badplaatsen in Egypte! Hurghada is het internationale centrum voor watersporten aan de Rode Zee. Naast de spectaculaire koraalriffen en onderwaterwereld geniet je hier van zonovergoten stranden met prachtig azuurblauw water, dus een flinke portie vitamine D is gegarandeerd. Gelukkig is er naast relaxen ook genoeg te doen en te beleven: bezoek bijvoorbeeld Luxor: de Vallei der Koningen met maar liefst 63 graftombes en indrukwekkende beelden van Memnon. Een uniek stukje geschiedenis! Daarnaast kun je hier zwemmen met dolfijnen en is het echt een aanrader om jeepsafari te maken door de woestijn! Een vakantie naar Hurghada staat garant voor een tijd vol zon en unieke uitstapjes!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.