Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Via onze partners
Zucht ... Wij kunnen niet wachten om op vakantie te gaan met deze toffe deal! Geniet 8 dagen van heerlijke temperaturen in Egypte! Voor slechts €747 zijn je vluchten en luxe verblijf o.b.v. all inclusive inclusief. Je vertrekt voor deze prijs op bijvoorbeeld 23 maart 2023, maar omliggende data zijn ook voordelig te boeken!
Je verblijft in Jungle Aqua Park ****. Dit hotel beschikt over maar liefst 32 (!) zwembaden en 35 glijbanen. Het hotel is rustig gelegen nabij een privéstrand. Er is een gratis shuttleservice beschikbaar. Ligbedden, parasols en handdoeken zijn gratis beschikbaar bij de zwembaden. Het is de perfecte plaats voor gezinnen met kinderen!
Ontdek één van de meest populaire badplaatsen in Egypte! Hurghada is het internationale centrum voor watersporten aan de Rode Zee. Naast de spectaculaire koraalriffen en onderwaterwereld geniet je hier van zonovergoten stranden met prachtig azuurblauw water, dus een flinke portie vitamine D is gegarandeerd. Gelukkig is er naast relaxen ook genoeg te doen en te beleven: bezoek bijvoorbeeld Luxor: de Vallei der Koningen met maar liefst 63 graftombes en indrukwekkende beelden van Memnon. Een uniek stukje geschiedenis! Daarnaast kun je hier zwemmen met dolfijnen en is het echt een aanrader om jeepsafari te maken door de woestijn! Een vakantie naar Hurghada staat garant voor een tijd vol zon en unieke uitstapjes!
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Via onze partners
Door je in te schrijven bevestig je dat je de nieuwsbrief van weflycheap wil ontvangen in je inbox en ga je akkoord met de voorwaarden.