465,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.
Bohemian Gardens **** @ Cyprus
4 maart 2022
Ga 6 dagen relaxen op Cyprus voor slechts €465! Hierbij zijn je vluchten, transfers en 4* verblijf o.b.v. halfpension inbegrepen. Je vertrekt het voordeligst op donderdag 16 september 2021, maar omliggende data zijn ook voordelig.
Vervoer
Je vluchten en transfers zijn standaard inbegrepen. Je vliegt vanaf Amsterdam Schiphol naar Larnaca. Bij aankomst staat er een transfer voor je klaar die je naar je accommodatie brengt en op de terugweg andersom. Ideaal!
Verblijf
Je verblijft in Bohemian Gardens ****. Dit luxe verblijf ligt in Protaras op Cyprus. Relax bij het mooie zwembad, ga dineren in het restaurant of bestel een cocktail bij de poolbar. Genieten!
Jouw bestemming: Cyprus
Cyprus is een magisch eiland en heeft een rijke geschiedenis vol mythen en legenden. Het wordt gedurende het hele jaar verwarmd door de mediterrane zon, maar vooral in de zomermaanden is dit een heerlijke vakantiebestemming! Het eiland staat bekend om het achterland met oneindige fruitboomplantages, terrassen met olijfbomen en wijngaarden, dromerige dorpjes, de bloemenpracht, lommerrijke bossen en parelwitte stranden. Er is dus genoeg moois te zien! Daarnaast is er natuurlijk ook genoeg te doen en te beleven. Maak bijvoorbeeld een boottocht of een quad tour, bezoek een themapark en shop op een van de marktjes die Cyprus rijk is. Ook is het eiland een bijzondere plek voor duikliefhebbers, want de duiksport is hier vooral gebaseerd op grot- en wrakduiken. Al met al een topbestemming met voor ieder wat wils!
Reisgezelschap
De prijs is gebaseerd op een reis met 2 personen. Met andere reizigersaantallen kun je ook goedkoop vertrekken!
465,-
Is de prijs hoger? Dan ben je helaas te laat.