Kies je eerst mogelijke vertrekdatum
×
Selecteren Wissen
Kies bestemming(en)
×
Toepassen
8,7 van 10 (753) op klantenvertellen
Because life is better in … ITALY! Ga op citytrip naar Rome, Milaan of Venetië en bied vanaf €1!
Deze deal is helaas
verlopen!
Bekijk actuele prijs
+
Alle reisdetails
BestemmingRome, Venetië of Milaan
Reisduur3 dagen
LuchthavenAmsterdam, Eindhoven of Brussel Zaventem/Charleroi
Reisperiodenovember 2019 t/m maart 2020
Widgets Magazine

Stedentrip Italië

17 juli 2019
Update 24 juli 2019, 11:21

Helaas, deze deal is uitverkocht!

Stedentrip Italië | Niets is leuker dan het maken van een stedentrip. Maar het wordt nog leuker, wanneer jij zelf de prijs van je stedentrip mag bepalen! Ga voor Rome, Venetië of Milaan! Dit is de ultieme kans om deze steden te ontdekken.... Je vertrekt in november 2019 t/m maart 2020. Niet kiezen is geen optie!

Vluchten

Je vluchten en 10 kilo handbagage zijn inbegrepen. Je vliegt naar keuze retour vanaf Amsterdam, Eindhoven of Brussel Zaventem/Charleroi.

Accommodatie

Je verblijft 3 dagen in een 3-sterrenhotel op maximaal 30 minuten van de stad. De ideale uitvalsbasis voor jouw citytrip!

Stedentrip venetie

Jouw bestemming: Italië

Italië: je bent binnen 2 uur al in dit heerlijke land en er is zóóó veel te beleven! Van cultuur tot natuur, van drukke steden tot schattige dorpjes en van de kust tot prachtige gebergten. Italië is een ontzettend veelzijdig land en kent vele topbestemmingen! Vaar met een gondel door de prachtige grachtjes van Venetië, bezoek de wereldberoemde Toren van Pisa, ga shoppen in Milaan, pizza eten in Napels, skiën in de Dolomieten of breng een bezoek je aan het Colosseum in Rome. Richt je vakantie helemaal in zoals jij dat wilt! Hoe je je dag ook invult, je begint- en eindigt ‘m sowieso met lekker eten. Daar zijn de Italianen namelijk masters in! Word wakker met een goede cappuccino, lunch met een broodje pesto, tomaat en mozzarella, drink een sterke espresso, eet een mega ijsje & eindig je dag op een goed bezet terras met een bord overheerlijke pasta en sluit af met een welverdiend wijntje. De Italiaanse keuken staat niet voor niets bekend als de LEKKERSTE keuken van Europa! En daar kan je dan van genieten onder het warme zonnetje, met de meest prachtige uitzichten. Need we say more? Zucht…

Reisgezelschap

De prijs is op basis van 2 personen.

Widgets Magazine

Deze deal is helaas verlopen!

Reisdetails

Wanneer boeken: ZSM, want op = op!
Aanbieder: VakantieVeilingen
Luchtvaartmaatschappij: afhankelijk van de gekozen stad
Vertrekdatum: afhankelijk van de gekozen bestemming
Verblijfsduur: 3 dagen (2 nachten)
Retour: Amsterdam, Eindhoven of Brussel Zaventem/Charleroi, afhankelijk van de gekozen luchthaven
Bagage: inclusief handbagage, ruimbagage kun je optioneel bijboeken
Transfer: exclusief
Verblijf: afhankelijk van de gekozen bestemming
Verzorging: logies
Prijs: vanaf €1!
Boekingskosten: eenmalig €5 administratiekosten
Voorwaarden:
  • Ga naar de website van VakantieVeilingen
  • Plaats het hoogste bod en win de veiling
  • Reken de veiling af
  • Download je waardebon of reserveer je veiling
  • Let op: extra verplichte kosten bedragen €5

Wellicht ook interessant voor jou:

Reisdetails

Aanbieder: VakantieVeilingen
Transfer: exclusief
Verzorging: logies
Prijs: vanaf €1!
Voorwaarden:
  • Reken de veiling af

Widgets Magazine
Widgets Magazine

Widgets Magazine
Daarom WeFlyCheap
Onze travelexperts zoeken voor jou
Dagelijks minimaal 25 nieuwe deals
Beoordeling van 8,7 uit 753 reviews op Klantenvertellen.nl
Meer over ons
Weflycheap.nl maakt gebruik van cookies. Akkoord Meer lezen
WeFlyCheap maakt gebruik van cookies. Door verder gebruik te maken van deze website, heeft u toestemming gegeven. X
Deze deal later nog eens bekijken?

Mail deze reis naar jezelf of deel hem met vrienden! Zo kan je de deal later nog eens bekijken. Wees snel, want op = op!

Deel via Email
Deel via Whatsapp
Terug naar vorige pagina
Deel deal via e-mail

Geef je e-mailadres door en we sturen je de deal toe

nog een adres toevoegen
We hebben je de deal gemaild!

Zo kun je deze deal later nog eens bekijken.

Ga verder met het ontdekken van de beste deals!